Administrátor/ka v bilingvní škole TIP TOES, Vinohrady

Jméno/Firma
ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o.
Pracoviště
Říčanská 1984/5, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Školství a vzdělávání
Vytvořeno
8. 10. 2024

Jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi? Máte zkušenosti s administrativou a chcete podpořit chod naší školy Tip Toes? Pak hledáme právě vás!

Co bude vaším úkolem?

  • Administrativní podpora vedení školy ????️
  • Komunikace s rodiči a dětmi ????
  • Správa školní dokumentace
  • Organizace školních událostí a schůzek ????️
  • Správa a aktualizace školních profilů na sociálních sítích (Facebook, Instagram) ????

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s administrativou ????
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost a praxe v práci se sociálními sítěmi (Facebook, Instagram) ????????
  • Příjemné vystupování a komunikační dovednosti ????️
  • Organizační schopnosti, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • Týmového ducha a samostatnost ????

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené ????️
  • 3 dny sick leave ????️
  • Multisport karta ????️♂️
  • Přátelské pracovní prostředí ????
  • Možnost profesního růstu ????
  • Konkurenční platové ohodnocení ????

Pokud vás tato nabídka zaujala, napište nám! Nástup možný ihned nebo 1. prosince 2024.