Stavbyvedoucí

Jméno/Firma
Casta a.s.
Pracoviště
Radlická 2000/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká?

  • plánování a řízení postupu stavby v souladu s realizačním harmonogramem
  • organizace pracoviště
  • koordinace prací subdodavatelů a podřízených pracovníků
  • kontrola prováděných prací z hlediska kvality, BOZP, dodržování TP a smluvních podmínek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost práce na PC - MS Office, především Excel, MS Project výhodou
  • znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů
  • ŘP sk. B
  • komunikační a organizační schopnosti, důslednost, zodpovědnost, smysl pro fair-play a týmovost

Výhodou bude, pokud budete umět...

  • autorizace v oboru a jazykové znalosti (AJ, NJ) výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
  • odměňování závislé na osobních výkonech
  • výše platu po zapracování a dle osobního výkonu až 75 tis. Kč/měsíc (částka zahrnuje roční prémie)
  • 13. plat
  • cílové nebo roční prémie ve výši až 6ti násobku základní mzdy
  • práce v přátelském kolektivu
  • dlouhodobý zaměstnanecký vztah
  • podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, 3 sick days ročně, příspěvek na stravování, cafeterie, finanční odměny k životnímu a pracovnímu výročí
  • 5 týdnů dovolené + věrnostní dovolená
  • firemní akce a teambuildingy
  • služební automobil, notebook, mobil

KOHO NEHLEDÁME!
Nehledáme lidi do počtu, kteří se rádi schovávají za druhé a jen se „vezou“, nejsou ochotní přijímat zodpovědnost, jsou nedůslední, pasivní, nechtějí pracovat na svém rozvoji, je jim lhostejné, zda se daří firmě, pro kterou pracují a svůj výkon poměřují pouze časem stráveným v zaměstnání.

Staňte se i Vy součástí našeho úspěšného týmu!

Hledáte-li příležitost k uplatnění své odborné kvalifikace a získaných zkušeností, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a po jeho vyhodnocení se s Vámi spojíme.

Děkujeme.