Provozní manager/ka výstavy

Jméno/Firma
JVS Holding Group a.s.
Pracoviště
Lomnického 1742/2a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Kultura, umění a tvůrčí práce
Vytvořeno
8. 10. 2024

JVS Holding Group s.r.o. – Jsme producenti a promotéři výstav, koncertů a zábavních parků. V současné době organizujeme mnoho projektů v České republice a na Slovensku. Projektů stále přibývá, a tak bychom rádi rozšířili naše řady o nové kolegy a kolegyně.

Požadujeme:

  • Smysl pro pořádek a detail
  • Organizační schopnosti
  • Schopnost strukturovaně vést a motivovat tým
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Odolnost vůči stresovým situacím a schopnost řešit náhle vzniklé situace
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Náplň práce:

  • Zajištění bezproblémového chodu výstavního, zábavního centra a doprovodných aktivit – gastro, merchandise, herní zóna
  • Nábor, školení a řízení personálu
  • Sledování ekonomických ukazatelů provozu centra; provádění denních uzávěrek, plánování a kontrola rozpočtu
  • Reporting nadřízeným a vedení společnosti

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení a benefity
  • Prostor pro karierní růst
  • Přátelskou atmosféru v mladém a kreativním kolektivu
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Multisport karta
  • Firemní notebook