Process Engineer v automotive

Jméno/Firma
Prosperita HR
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici Procesní inženýr v automotive do oddělení inženýringu

Náplň práce

  • Vytváření postupů pro údržby a opravy strojů a zařízení
  • Úpravy a modifikace strojů a zařízení, obsluha robotů
  • Zavádění TPM postupů a školení mechaniků a seřizovačů na nové technologie
  • Spolupráce s týmem údržby
  • Sledování výkonnosti strojů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Školení na nové stroje, poloautomaty v angličtině

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, praxe 1-2 roky na podobné pozici
  • Technické myšlení
  • Dobrá znalost MS Office
  • Znalost práce s výkresovou dokumentací
  • Programování PLC, průmyslové roboty, pohony
  • Znalost CAD systémů, preferován SolidWorks
  • Znalost Lean production, SMED
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Čeština-plynule
  • Anglický jazyk v aktivní komunikativní úrovni, zaškolování v angličtině

Nabízíme

  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené, podnikové benefity
  • platové ohodnocení dle praxe v oboru a bonusy k výkonu

Hledáme kandidáty z Prahy 5, 6, Rakovníka, Slaného, Kladna a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT (ne PDF) jen v češtině, s foto (vloženou do CV, vše do 70KB). Foto si můžete zmenšit přes www.resizer.cz