odborný asistent /ka - ekonom/ka

Jméno/Firma
TĚSMAT CZ s.r.o.
Pracoviště
Zašovská 71, Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Administrativa
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

ZÁKLADNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• vedení agendy (korespondence, zápisy z jednání, pojištění, smlouvy, příprava dokumentů v prostředí MS Office, kalendář)

• administrace výběrových řízení – včetně zpracování inzerátů a pracovních dokumentů, komunikace s uchazeči, vedení personální agendy, příprava podkladů pro zpracování mezd, správa personálních portálů inzerátů (Práce a Jobs) a docházky (Alveno)

• vedení agendy BOZP+PO, administrace písemností, sledování lhůt a termínů, spolupráce s dodavateli služeb a závodním lékařem, vedení agendy OOPP

• zpracování ekonomických analýz, rozborů hospodaření a finančních plánů

• zpracování dat a informací v informačních systémech společnosti (Cézar) a v docházkovém systému (Alveno)

• spolupráce s vedoucími oddělení a s jednotlivými zaměstnanci při sdílení informací a řešení operativních záležitostí

• ostatní činnosti dle pokynů jednatelů společnosti

POŽADAVKY NA PRACOVNÍ POZICI

- VŠ vzdělání

- bezúhonnost, loajalita vůči zaměstnavateli, časová přizpůsobivost

- řidičský průkaz skupiny B

- anglický jazyk výhodou

- pokročilá znalost MS Excel a Word, základní uživatelská práce s ostatními aplikacemi MS Office, hromadná korespondence, zkušenost s prací v informačních systémech

- znalost pracovního práva a zkušenost s vedením personální a mzdové agendy, zkušenost s vedením pracovních pohovorů a výběrových řízení

- základní znalost účetnictví a daňového systému, orientace v účetních výkazech a ekonomických souvislostech

- základní znalost občanského a obchodního práva

- minimální zkušenost v podobné pozici 5 let

NABÍZÍME:

  • práci na plný úvazek a pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností a výsledků s odpovídajícím růstem
  • vlastní organizace náplně práce
  • možnost školení a vzdělávacích programů pro rozšíření znalostí
  • pohodový kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • firemní benefity / slevy na telefon a tankovací karty.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

  • Valašské Meziříčí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.