Vedoucí údržby

Jméno/Firma
HP-Pelzer s.r.o.
Pracoviště
Královský Vrch 1990, Kadaň
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
8. 10. 2024

Současný závod HP Pelzer Žatec relokujeme do nového závodu na průmyslové zóně v Kadani. Hledáme zkušeného člověka, který nám pomůže implementovat technologii Žateckého závodu do nového závodu v Kadani. Bude součástí projektového týmu relokace a následně zajistí nastavení procesů na oddělení údržby tak, aby došlo k plynulému náběhu výroby.

Pracovní náplň:

▪ Vedení týmu lidí (aktuálně do 10 zaměstnanců, dle relokace bude narůstat) – elektrikáři, zámečníci, formaři

▪ Zajištění plynulého provozu výroby

▪ Analýza poruch a minimalizace prostojů

▪ Aktivní vyhledávání technických nedostatků v areálu firmy, spolupráce na technických změnách budov, opravách komunikací atd.

▪ Organizace práce externích firem

▪ Vedení technické dokumentace

▪ Aktivní práce a kontrola systému ZAPO

▪ Správa náhradních dílů v rámci plánovaného budgetu, zajištění potřebných nástrojů pro chod údržby

▪ Dodržování plánu preventivních údržeb a plánování odstávek

Požadavky na kandidáta:

▪ SŠ vzdělání technického směru

▪ Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)

▪ AJ na komunikativní úrovni

▪ Znalost technické a výkresové dokumentace

▪ Velmi dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti

▪ Zodpovědnost a spolehlivost

▪ Dobrá znalost MS Office, Excel, SAP výhodou

▪ ŘP sk. B

Nabízíme:

▪ Práci na dobu neurčitou

▪ Zaměstnání v prosperující společnosti v automobilovém průmyslu

▪ Motivující finanční ohodnocení

▪ 5 týdnů dovolené

▪ Příspěvek na stravování

▪ Příspěvek na penzijní/životní pojištění

▪ Odborné poradenství v oblastech zdraví, psychologie, právnických a finančních oblastech zdarma pro celou rodinu