Key Account Manager – strojírenství (bez cestování)

Jméno/Firma
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
8. 10. 2024

Máte zkušenosti v obchodní sféře s technickými produkty a naplňuje Vás péče o klíčové zákazníky? Dobře zavedená mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu v Brně posilu na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER

Pracovní náplň:

  • péče o stávající zákazníky – významné mezinárodní strojírenské firmy
  • komunikace s klienty na dálku prostřednictvím emailů, telefonátů a Teamsů
  • rozvíjení obchodních aktivit u stávajících zákazníků
  • tvorba a prezentace cenových nabídek, monitoring zákaznické spokojenosti
  • práce s podnikovým informačním systémem
  • spolupráce s kolegy z obchodního a projektového oddělení a se zákaznickým servisem
  • pracovní náplň NEZAHRNUJE AKVIZICI NOVÝCH KLIENTŮ, ANI CESTOVÁNÍ

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • technický backround nebo zkušenosti v prodeji technických produktů
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • aktivní znalost ANGLIČTINY slovem i písmem
  • dobrá znalost MS Office

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti v oboru, přátelský kolektiv
  • pružná pracovní doba, možnost částečného Home Office
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, sick days, …)
  • firemní vzdělávání
  • možnost seberealizace a odborného růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

* místo pracoviště: BRNO

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.