CONTROLLER

Jméno/Firma
Vojenský technický ústav, s.p.
Pracoviště
Mladoboleslavská 944, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
8. 10. 2024

VTÚ, s.p. hledá pro pracoviště v Praze kolegu na nově zřízenou pozici "Správní controller / referent controllingu"

Náplň práce:

  • Kontrolní činnost ve vazbě na vynakládání veřejných prostředků.
  • Kontroly projektů z hlediska efektivity alokace zdrojů.
  • Kontrolní činnost ve vztahu k realizovaným veřejným zakázkám.
  • Interní audity.
  • Spolupráce s projektovými manažery, právníky a účetním oddělením.
  • Zpracování výstupů z kontrol a auditů.

Požadujeme:

  • Zájem podílet se na finančním řízení velkých i menších projektů.
  • Ekonomické či technické vzdělání.
  • Částečná znalost anglického jazyka.
  • Dobré komunikační dovednosti, smysl pro detail, vytrvalost a odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Pružnou pracovní dobu - 37,5 hod. týdně.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Týden dovolené navíc.
  • 5 dnů Sick Day.
  • Příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity (Benefit Plus).
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Parkování v areálu.

Nástup: od 1.1. 2025

Místo výkonu práce: Mladoboleslavská 944, Praha 9, PSČ 197 00

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení prostřednictvím tohoto portálu.

Vhodní uchazeči budou pozváni k přijímacímu řízení.