Trenér / Školitel pro Škoda Auto

Jméno/Firma
AUFEER SOLUTIONS s.r.o.
Pracoviště
Kvasiny
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
9. 10. 2024

Nehlásíte se jen tak na nějakou pozici, hlásíte se do firmy, která si zakládá na velmi přátelské atmosféře, kde si každý vyjde vstříc a kde není žádný problém překážkou. Pokud jste dočetli až sem, budete pravděpodobně naladěn/a stejně a čtěte proto prosím dále.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Trénink teoretických a praktických dovedností na základě metodiky Škoda Auto;
  • kontrola BOZP na pracovišti;
  • aktualizace materiálů pro výuku a trénink;
  • operativní úkoly v rámci Tréninkového Centra;
  • úprava tréninkových stolů a přípravu materiálu pro trénink;
  • plnění operativních úkolů od nadřízeného pracovníka.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Práce na PC je pro Vás hračkou a MS Office zvládáte levou zadní;
  • oplýváte schopností rychle se učit a také umíte předávat informace dále;
  • jste komunikativní;
  • pokud máte zkušenosti v logistice je to pro Vás velké plus;
  • máte oprávnění na vysokozdvižný vozík;
  • vlastníte řidičský průkaz sk. B.

Co Vám za to nabídneme?

  • Platové ohodnocení oceňující Vaše vzdělání a praxi;
  • dlouhodobou spolupráci s možností kariérního rozvoje;
  • 5 týdnů dovolené pro kvalitní odpočinek;
  • stravenkový paušál;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění;
  • zvýhodněné volání;
  • další vzdělávání (jazykové, soft i hard skills);
  • Multisport kartu a mnoho dalších benefitů.

Jste komunikativní člověk se školícími schopnostmi? Ozvěte se nám! Rádi s Vámi pozici probereme detailně.

#pracujvaufeeru #aufeerodbornici