Asistent/ka provozu ředitelství divadla

Jméno/Firma
Divadlo pod Palmovkou
Pracoviště
Zenklova 566/34, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
9. 10. 2024

Divadlo pod Palmovkou, Zenklova 34, 180 36 hledá do svého týmu

Asistent/ka provozu ředitelství divadla – ½ úvazek s možností dalšího rozšíření

Nástup dle dohody, ideálně od 11/2024 nebo ihned

Náplň práce:

  • - vedení kalendáře ředitele a koordinování a sjednávání času schůzek /timing/, setkání, online,
  • - sledování, kontrola a řešení agendy ředitele divadla po stránce termínové, procesní a efektivních
  • vnitřních postupů – součástí vnitřního kontrolního systému,
  • - zápisy z porad s termíny a odpovědností plnění, podklady, distribuce, koordinace porad
  • - interní i externí komunikace v rámci vedení DpP /pozvánky, plnění úkolů, objednávání,
  • rezervace, zajištění/
  • - agenda interních objednávek /evidence, podpisy, předání ke schválení/ a agenda smluv
  • /evidence, předání k podpisu, termíny, rejstřík smluv/
  • - spolupráce na shromažďování měsíčních výkazů práce
  • - drobná agenda dle nárazovosti /FKSP, kancelářské potřeby, … /

Požadavky:

  • - min. SŠ vzdělání;
  • - výborné organizační schopnosti, smysl pro pořádek a dodržování řádu
  • - dobré komunikační schopnosti včetně kultivovaného písemného projevu v českém jazyce;
  • - zvládání stresu, respektive umění jeho přecházení nebo zachování klidu a nadhledu
  • - výhodou zkušenost s obdobnou agendou a s řízením vnitřních procesů
  • - práce na poloviční úvazek s možností dalšího vývoje a s flexibilní pracovní dobou
  • - pozitivní přístup a vztah ke kultůře výhodou

Nabízíme:

  • - 9. platová třída v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách
  • - příspěvky z FKSP;
  • - 5 týdnů dovolené
  • - zvýhodněné zaměstnanecké vstupenky do DpP

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis do 31. 10. 2024 Ing. Evě Egersdorfové.

Poskytnutím osobních údajů obsažených ve Vašem životopise dáváte příspěvkové organizaci Divadlo pod Palmovkou souhlas pro jejich zpracování a uchování ve své personální databázi. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuté třetí straně. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat.