Stavbyvedúci/Asistent stavbyvedúceho

Jméno/Firma
Doprastav, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
9. 10. 2024

O pozici

Pracovní nabídka

Pre našu Organizačnú OJ Praha hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Asistent stavbyvedúceho, v sektore dopravných a inžinierských stavieb, ktoré sú súčasťou nášho realizačného týmu pri výstavbe projektu v ČR – D11 - Trutnov. Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami v rámci ČR.

Náplň práce a zodpovednosti:

  • Zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupom prác a dodržiavaním požiadavkám kvality
  • Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov
  • Zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác
  • Zabezpečenie projektovej a realizačnej dokumentácií zakáziek
  • Zodpovednosť za odovzdávanie dokladov potrebných k fakturácií a mesačnej uzávierke
  • Koordinácia prác realizovaných cez subdodávateľov, spolupráca pri výberových konaniach na subdodávateľov
  • Zabezpečenie uskutočnených činností v súlade so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi

Požiadavky na zamestnanca:

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupeň
  • Stavebné zameranie
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Prax s realizáciou dopravných stavieb alebo mostov výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Organizačné schopnosti, ochota cestovať
  • Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojalita
  • Vysoké pracovné nasadenie, znalosti príslušnej legislatívy a predpisov
  • Pozornosť, praktické zmýšľanie
  • Komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovné kolektívy
  • Schopnosť tímovej spolupráce

Výhody/Benefity:

  • Práca ve stabilnej spoločnosti s viac než 70 ročnou tradíciou
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie (základná zložka mzdy + osobné ohodnotenie + ročná prémie)
  • Podieľanie sa na realizácií významných stavebných projektov a priestor pre vlastnú iniciatívu a nápady
  • 5 týždňov dovolenky
  • 1 týždeň dovolenky na viac pre matky a osamelých rodičov (s detmi do 10 rokov)
  • 4 Sick day (hradené voľno na zotavenie)
  • Flexibilná čásť pracovnej doby
  • Stravenkový paušál
  • Príspevok na volnočasové aktivity Cafeterie
  • Príspevok na DDS
  • Zvýhodnené tarify od O2 Family
  • Odmena za odporučenie nového kolegu
  • Odmena pri pracovných a životných jubileách Bezplatné vzdelávanie v podobe školení s možnosťou rozšírenia kvalifikácie
  • Služobné auto, zabezpečené ubytovanie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.