Application Support Specialist

Jméno/Firma
mediaport solutions s.r.o.
Pracoviště
Karolinská 650/1, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
9. 10. 2024

Staňte se klíčovým hráčem našeho IT týmu jako Application Support Specialist!

Hledáte výzvu v dynamickém prostředí fintech? Chcete propojit svůj technický talent s businessovým myšlením? Pak je tato pozice přesně pro vás!

Co vás čeká:

  • Zajištění hladkého chodu našeho informačního systému a řešení případných problémů
  • Debug našich .NET a IIS produktů MediPlatform
  • Analýza uživatelských požadavků a jejich přeměna na funkční řešení
  • Aktivní účast na DevOps procesech
  • Spolupráce s týmem na zlepšování našich služeb

Koho hledáme:

  • Technického nadšence se SŠ/VŠ vzděláním
  • Zkušenosti s administrací Windows a Linux serverů
  • Základní znalost SQL a práce s JIRA
  • Analytické myšlení a schopnost efektivně řešit problémy
  • Komunikativní angličtinu na technické úrovni
  • Proaktivního týmového hráče s orientací na detail

Výhodou bude:

  • Znalost bankovních procesů
  • Zkušenosti s JBOSS EAP, MQ, Oracle nebo MSSQL
  • Ovládání skriptovacích jazyků (Powershell, Ansible, Cmd, Bash)
  • Schopnost číst a vytvářet business diagramy

Co nabízíme:

  • Práci v inovativním fintech prostředí
  • Možnost profesního růstu a kontinuálního vzdělávání
  • Spolupráci s experty v oboru
  • Flexibilní pracovní podmínky
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • Připojte se k nám a pomozte nám posouvat hranice v oblasti finančních technologií!

Zaujala vás tato příležitost? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se, že vás poznáme!