PŘÍPRAVÁŘ/ka - náborový příspěvek 30.000,-Kč

Jméno/Firma
IMOS Brno, a.s.
Pracoviště
Olomoucká 704/174, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co Vás čeká:

  • kompletní prověrka projektové a rozpočtové dokumentace zakázky
  • vypracování harmonogramu zakázky
  • výběrová řízení subdodavatelů včetně vyhodnocení
  • technické řešení možných změn projektů
  • zpracování kontrolního a zkušebního plánu zakázky
  • vypracování technologických postupů zakázky

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy
  • znalost přípravy staveb
  • orientace v rozpočtových programech
  • praxe v přípravě staveb (výhodou)
  • komunikace s investorem a projektantem
  • spolupráce a předávání informací v týmu
  • uživatelská znalost na PC (MS Office)
  • schopnost samostatného řešení problémů, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 30.000,- Kč
  • práci ve stabilní, ryze české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení + prémie)
  • Multisport karta, odměna za doporučení nového zaměstnance
  • nástup možný ihned