Supervizor výroby

Jméno/Firma
Czech Vanadium, a.s.
Pracoviště
Pražská 900, Mníšek pod Brdy
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Popis pozice a pracovní činnosti

  • Zodpovědnost za řízení výrobních operací na denní bázi
  • Zajištění monitoringu a efektivity výrobních procesů na denní bázi
  • Dohled nad týmem výrobních pracovníků a zajištění dodržování bezpečnostních a kvalitativních standardů
  • Spolupráce na vytváření plánu výroby a plánu surovin pro výrobu
  • Zajištění kontroly kvality vstupních surovin, výstupních výrobků a vedlejších produktů
  • Zpracování, vyhodnocení a analýza dat z výroby a laboratoří
  • Vyšetřování mimořádných výrobních událostí a navrhování opatření pro zabránění mimořádných událostí
  • Příprava podkladů pro interní a externí reporting

Požadujeme

  • Vzdělání – VŠ nebo SŠ technického či chemického směru
  • Základní znalosti z chemie a metalurgie
  • Praxe ve výrobě min. 3 roky
  • Systémový přístup, logické uvažování, analytické myšlení
  • Práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za provedenou práci
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s unikátní výrobní technologií
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení, čtvrtletní bonusy
  • Pět týdnů dovolené
  • Mobilní telefon
  • Další benefity – stravenkový paušál, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na rekreaci dětí, věrnostní bonus za odpracované roky