OBSLUHA INFORMAČNÍHO CENTRA PŘÍBRAM

Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace
Pracoviště
Příbram
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

OBSLUHA INFORMAČNÍHO CENTRA - PŘÍBRAM

Do našeho Informačního centra v Příbrami hledáme na hlavní pracovní poměr novou kolegyni/nového kolegu na pozici – „PRACOVNÍK INFORMAČNÍHO CENTRA".

KOHO HLEDÁME?

Do našeho Informačního centra v Mladé Boleslavi hledáme na zkrácený pracovní poměr novou kolegyni/nového kolegu na pozici – „PRACOVNÍK INFORMAČNÍHO CENTRA“

CO VÁS ČEKÁ?

  • Informování cestujících v informačním centru
  • Zařízení a prodej jízdních dokladů PID Lítačky
  • Příjem úhrad přirážek z jízdného
  • Poskytování aktuálních informací o PID a informací o tarifu PID
  • Příležitostné vyřizování stížností a podnětů od cestujících v PID
  • Pracovní doba v pracovních dnech

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • dobré komunikační schopnosti
  • spolehlivost, pohotovost, ochota pracovat s lidmi, odolnost vůči stresu
  • dobrá znalost problematiky Pražské integrované dopravy a Tarifu PID
  • uživatelská znalost PC – MS Excel, Word, Outlook, internetu, sociálních sítí
  • praxe v oboru výhodou

CO VÁM NABÍZÍME?

  • pevně daná pracovní doba
  • hlavní pracovní poměr
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, 5 dní sick day a další firemní benefity

Termín nástupu prosinec 2024/dohodou

Těšíme se na Vás!

Společně napříč celým krajem.