Obchodník - pro mediální skupinu

Jméno/Firma
SPM MEDIA a.s.
Pracoviště
Křížová 2598/4, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

O společnosti:

Jsme přední mediální skupina, která se zaměřuje na vydávání tištěných periodik (týdeník a měsíčník), provoz webových portálů a rozhlasovou stanici. Naším cílem je poskytovat kvalitní obsah a propojit klienty s jejich cílovou skupinou skrze rozmanité mediální kanály. Hledáme motivovaného obchodníka s vášní pro média a reklamní trh, který nám pomůže rozvíjet obchodní aktivity napříč všemi platformami.

Náplň práce:

  • Prodej reklamního prostoru v tištěných médiích (týdeník, měsíčník), na webových portálech a rozhlasové stanici.
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozšiřování klientského portfolia.
  • Prezentace našich produktů a služeb potenciálním i stávajícím klientům.
  • Vyjednávání smluvních podmínek a uzavírání obchodních smluv.
  • Udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty a rozvoj jejich potenciálu.
  • Spolupráce s redakcemi, produkčními týmy a marketingovým oddělením na přípravě a realizaci kampaní.
  • Analýza trhu a sledování trendů v oblasti tištěných a digitálních médií.
  • Pravidelný reporting obchodních výsledků a dosažení stanovených cílů.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou zaměření na marketing, obchod nebo média.
  • Min. 2 roky zkušeností na obchodní pozici, ideálně v oblasti médií, reklamy nebo marketingu.
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • Schopnost budovat dlouhodobé vztahy s klienty a hledat pro ně optimální řešení.
  • Orientace na výsledky a plnění obchodních cílů.
  • Znalost mediálního trhu, zejména v oblasti tištěných médií, online reklamy a rozhlasové reklamy, výhodou.
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení (fixní plat + provize dle výsledků).
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práci ve stabilní a rozvíjející se mediální skupině s širokým portfoliem.
  • Příležitost k profesnímu růstu a vzdělávání v oboru médií.
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.

Máte-li zájem podílet se na úspěchu naší mediální skupiny a rozvíjet své obchodní dovednosti, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vaši přihlášku!