Knihovník/knihovnice v oddělení služeb

Jméno/Firma
Vysoká škola ekonomická v Praze
Pracoviště
náměstí Winstona Churchilla 1938/4, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
9. 10. 2024

Vysoká škola ekonomická v Praze, Centrum informačních a knihovnických služeb

přijme pracovníka/pracovnici na pozici

knihovník/knihovnice v oddělení služeb

Hlavní náplň práce:

· poskytování výpůjčních služeb uživatelům knihovny

· poskytování informací o službách knihovny, referenční a informační služby

· údržba a revize fondu

· zjednodušená katalogizace staršího fondu.

Požadavky:

· SŠ vzdělání

· samostatnost, spolehlivost, pečlivost

· znalost práce na PC

· aktivní znalost angličtiny

· praxe v knihovně výhodou.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v odborné knihovně (směnný provoz)
  • mzdové zařazení dle vzdělání a praxe podle platného mzdového předpisu VŠE
  • 6 týdnů dovolené
  • výhodný tel. tarif vč. dat
  • příspěvek na důchodové připojištění a stravování
  • možnost využití firemní školky
  • interní rozvojové a vzdělávací aktivity
  • školní rekreační zařízení a další benefity
  • jazykové vzdělávání zaměstnanců
  • možnost profesního růstu.

Nástup možný od listopadu 2024 nebo dle dohody.

Nabízíme plný pracovní úvazek

Přihlášku ve formě profesního životopisu a stručného motivačního dopisu, prosím, zasílejte v přímé odpovědi této inzerce. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vypisovatel si vyhrazuje právo v odůvodněných případech výběr uchazeče prodloužit, přerušit nebo zrušit.

Zasláním požadovaných dokumentů uchazeč souhlasí, aby Vysoká škola ekonomická v Praze, nám. W. Churchilla 1938/4, 130 67 Praha 3 – Žižkov uchovávala a zpracovávala jeho osobní údaje za účelem výběru uchazeče a zprostředkování práce, a to pouze do doby ukončení výběru a obsazení pozice vhodným uchazečem. Má-li uchazeč zájem o zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání, VŠE tak učiní na základě písemné žádosti s uvedením lhůty do kdy je VŠE oprávněna jeho osobní údaje uchovávat a zpracovávat.