SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/REALIZÁTOR v projektu Práce s biologickou rodinou

Jméno/Firma
Barevný svět dětí, z.s.
Pracoviště
Pod Nuselskými schody 1721/3, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované jazyky
Čeština
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
9. 10. 2024

Chceš se stát součástí menšího dynamického týmu? Láká Tě práce v neziskové organizaci? Zajímá Tě prostředí náhradní rodinné péče a chtěl bys pracovat na jeho zefektivňování? Chtěl by ses věnovat sociální práci s rodiči, jejichž děti vyrůstají v přechodné či dlouhodobé pěstounské péči? Chtěl by ses podílet na rozvoji mladého projektu a být zodpovědný za jeho další směřování? Pak je tento inzerát určený právě Tobě!

Hledáme člověka, který….

  • chce smysluplnou a nestereotypní náplň práce
  • zvládne pracovat samostatně a zodpovědně, ale je i týmovým hráčem (ideálně se smyslem pro humor ????)
  • se nebojí náročných témat v rodinách
  • se orientuje v problematice SPOD a sociálních službách
  • má velmi dobré komunikační schopnosti a dokáže asertivně jednat
  • má splněné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • spatřuje smysl v multidisciplinární spolupráci

Výhodou budou: zkušenosti s cílovou skupinou, výcvik krizové intervence, zkušenosti s administrováním projektů a vedením lidí

Náplň práce:

  • poskytování odborného sociálního poradenství a sociálně terapeutické činnosti
  • úzká spolupráce s OSPOD, doprovázejícími pracovníky pěstounských rodin a dalšími odborníky
  • ambulantní a v případě potřeby i terénní sociální práce
  • sestavování a revize individuálního plánu
  • vedení spisové dokumentace
  • práce na cílech rodičů v oblasti rodičovských kompetencí
  • realizace a propagace projektu a spolupodílení se na kofinancování projektu
  • řízení lidských zdrojů – přímé vedení jednoho podřízeného

Nabízíme:

  • neformální prostředí s přátelskou atmosférou na Praze 2 – Vinohradech
  • zaměstnání v organizaci s dvacetiletou historií
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce z domova
  • 3 sickdays
  • 5 týdnů dovolené
  • pracovní telefon a notebook (i k soukromému využití)
  • práce pod supervizí (případovou i týmovou)
  • vzdělávání a multidisciplinární podporu (pravidelná intervizní setkání, setkání mezioborové skupiny)
  • prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů
  • HPP 0,5 úvazku (0,3 úvazek: sociální pracovník a 0,2 úvazek: realizátor projektu)
  • do budoucna případně možnost postupného navyšování úvazku v rámci organizace
  • odměna: 17 000,–
  • plánovaný nástup: leden 2025

Svůj životopis a motivační dopis pošli na e-mailovou adresu cesnekovazavinacbarevnysvetdeti.cz. Na této adrese Ti také budou zodpovězeny případné dotazy k vyhlášenému výběrovému řízení.

Všichni zájemci budou po dodání požadovaných materiálů informováni o zařazení do výběrového řízení. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru.

Organizace si vyhrazuje právo v odůvodněných případech výběrové řízení zkrátit, prodloužit, přerušit nebo zcela zrušit.

www.barevnysvetdeti.cz