ELEKTRIKÁŘ silnoproud

Jméno/Firma
PROMSAT CZ s.r.o.
Pracoviště
Na křečku 365/5, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Máte vystudovaný obor elektro a zkušenosti s elektromontážemi ? Hledáte smysluplnou stabilní práci a dobrý pracovní kolektiv?

Tak to hledáme právě Vás !!!

Přijímáme nové kolegy/ně na pozici ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMONTÉR

Náplň práce :

  • veškeré montážní a elektromontážní práce při výstavbě a rekonstrukci převážně velkých developerských , průmyslových a energetických staveb
  • kompletace elektrorozvaděčů
  • příprava kabelových tras pro silnoproud a slaboproud

Požadavky :

  • vzdělání v oboru elektro silnoproud a slaboproud
  • praxe a zkušenosti s elektromontážemi
  • schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
  • čistý trestní rejstřík
  • komunikační a organizační schopnosti
  • manuální zručnost a pečlivost
  • aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou
  • ŘP skup. B + ochotu učit se novým věcem
  • velkou výhodou je osvědčení dle vyhlášky 194/2022 (dříve 50/1978Sb) minimálně §6

Nabízíme :

  • stabilní zaměstnání u renomované české společnosti
  • odpovídající a pravidelnou finanční odměnu
  • služební vozidlo a telefon
  • benefity ve formě příspěvku na stravování v hodnotě 200 Kč/den, flexipass, multisport karta a jiné
  • po zapracování sick days a dovolená nad rámec
  • kvalitní a kompletní pracovní vybavení
  • skvělou partu, přátelské kolegy
  • další vzdělání (školení, možnost specializace)
  • zázemí v nově zrekonstruovaných kancelářích v Praze - Horních Měcholupech

Dává Vám to smysl? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis nebo volejte 274 020 222 a domluvíme následující postup.