Supervizor kontaktního centra

Jméno/Firma
DAVO CAR, s.r.o.
Pracoviště
Olbramovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina, Ruština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme Supervizora kontaktního centra!

Máš zkušenosti s vedením týmu a víš, jak pečovat o zákazníky? U nás budeš nejenom v kontaktu se zákazníky, ale také pomáhat kolegům dosahovat skvělých výsledků! Jsme stabilní firma, kde se dbá na kvalitní služby a budování dobrých vztahů. Pokud máš za sebou alespoň dva roky na podobné pozici a jsi připraven/a na novou výzvu, rádi tě přivítáme do našeho týmu!

Co bude tvá pracovní náplň?

  • Telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
  • Kontrola a hodnocení práce kolegů na telefonu
  • Předávání znalostí a zkušeností, pomoc s organizací práce
  • Komunikace s vedením a interními odděleními
  • Řešení požadavků zákazníků a poskytování informací o našich produktech a službách
  • Aktivní podílení se na plnění plánů a cílů týmu
  • Práce s reporty a analýzami
  • Motivace týmu k lepším výsledkům

Co od tebe očekáváme?

  • Minimálně 2 roky zkušeností na podobné pozici
  • Prozákaznický přístup a výborné komunikační schopnosti
  • Zodpovědný přístup a schopnost rychle se rozhodovat
  • Organizační dovednosti a schopnost efektivně vést tým
  • Znalost práce na PC a orientace v reportingu
  • Schopnost motivovat a rozvíjet kolegy
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co ti nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v rodinné firmě s možností profesního růstu
  • Příležitost uplatnit své nápady a zlepšovat procesy
  • Moderní pracovní prostředí s kvalitním vybavením
  • Firemní benefity, které ti zpříjemní den
  • Nástup možný ihned!