Obchodní zástupce Praha a severní Čechy

Jméno/Firma
Rentokil Initial s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Do našeho rostoucího obchodního týmu hledáme další kolegyni/ dalšího kolegu na pozici obchodního zástupce pro oblast Prahy a severních Čech (Liberecký a Ústecký kraj)

Pracovní náplň:

  • Aktivní získávání nových zákazníků v oblasti poskytování našich služeb DDD /deratizace, dezinsekce a dezinfekce/
  • Provádění prohlídek a inspekcí u zákazníků a následní zpracování nabídek a smluv s novými i stávajícími zákazníky
  • Vytváření a udržování dobrých vztahů se zákazníky
  • Pravidelný reporting nadřízenému obchodnímu manažerovi
  • Průběžné vzdělávání v oboru

Požadujeme:

  • Zkušenost z práce obchodního zástupce doložitelná výsledky výhodou
  • Znalost práce na PC (Google, Word, Excel)
  • Ochota pracovat samostatně, organizovat si svůj čas a pracovní úkoly, denně cestovat v rámci ČR
  • Vysoký stupeň komunikativních dovedností (reprezentativní vystupování, výborný mluvený i psaný projev)
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou, ale není nutné

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek; služební cesty v kombinaci s homeoffice
  • Mobilní telefon a služební vůz i k soukromému užívání, notebook
  • Příležitost pracovat v perspektivním oboru DDD, který je součástí kritické infrastruktury fungující i v době restrikcí
  • Práce pro nadnárodní celosvětově působící koncern Rentokil
  • Komplexní a bezplatné zaškolení na Hořovicích
  • Motivační mzdové ohodnocení, které je po dobu prvních 6 měsíců garantováno fixní mzdou (motivace, čas pro zaškolování a zácvik), následně se mzda skládá z nižšího pevného základu a provize dle získaných obchodů

Obchodní region:
Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj