Do našeho týmu hledáme kolegu - Ostrava

Jméno/Firma
Aurum Class s.r.o.
Pracoviště
28. října 2020/231, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme:

Ambiciózní talenty, na věku nám nezáleží, kteří chtějí nastartovat svojí kariéru v oblasti obchodu a vydělávat nadstandardní výdělky.

Nemáš zkušenosti? Máš pocit, že nevyhovuješ profilem? Žádný učený z nebe nespadl a my ti proto poskytneme veškerou podporu a profesionální zaškolení.

Snahu a cílevědomost umíme ocenit.

Náplň práce:

Tvým úkolem bude informovat klienta o jeho možnostech a pomoci mu umět se rozhodnout správně. Nejedná se o žádný aktivní prodej.

Nabízíme:

fixní plat 30.000 - 42.000,- plus bonusy a provize (měsíčně průměrně 40.000 – 60.000 tisíc)

• pravidelné školní

• teambuildingy

• klimatizované moderní prostředí

• pro milovníky sportu Multisport kartu

• káva na pracovišti

• pevnou pracovní dobu (8:30 – 17:00), v pátky do 15:00hod, víkendy a svátky nepracujeme

• vánoční večírek a jiné akce během roku

• soutěž o dovolené

Vidíš se jako součást našeho týmu? Pokud ano, zašli nám tvůj životopis, a my se ti ozveme.