Psycholog nebo psychoterapeut Centra Amelie v Praze

Jméno/Firma
Amelie, z.s.
Pracoviště
Šaldova 337/15, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
9. 10. 2024

otevírá výběrové řízení na pozici

Psycholog nebo psychoterapeut Centra Amelie v Praze

Pracovní úvazek: 0,3 úv, DPČ/PS

Nástup: dohodou

Místo realizace: Praha

Platové podmínky: dohodou

Popis pracovní pozice:

Přímá práce s klienty Centra Amelie v Praze v individuálních a skupinových aktivitách. Spolupráce na metodické práci a v projektech v rámci Centra Amelie, rozvoj a plánování programů v rámci své odbornosti, spolupráce na komunikaci odbornosti v rámci spolupráce s jinými organizacemi a odborníky ze zdravotnictví i mimo něj. Práce v multidisciplinárním týmu.

Požadavky:

- VŠ vzdělání humanitního směru a dokončený psychoterapeutický výcvik

- počítačová gramotnost v rozsahu běžné práce s kancelářskými programy (MS-Office, internet)

- pracovní praxe min. 5 let

- schopnost pracovat v multidisciplinárním týmu

- motivace k práci s cílovou skupinou Amelie, z.s. (onkologicky nemocní a jejich blízcí), nejedná se o klinickou práci

- způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost

Nabídka:

- práce v motivovaném a vstřícném týmu v Praze

- spolupráce s dalšími psychology v rámci Amelie

- profesní vzdělávání a růst zejm. ve zdravotně sociálním pomezí

- zázemí zavedené a odpovědné neziskové organizace

Případné dotazy směřujte na: 283 880 316

Uzávěrka: průběžná

Výběrové řízení proběhne v prostorách Centra Amelie v Praze.

Amelie, z.s., Šaldova 337/15, Praha 8,

zodpovědná osoba: Šárka Slavíková, tel: 608 458 304

www.amelie-zs.cz