Ředitel/ředitelka Kolejí a menz JU

Jméno/Firma
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Pracoviště
Branišovská 1645/31a, České Budějovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň

  • Komplexní řízení činností Kolejí a menz Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích včetně odpovědnosti za hospodaření a personální obsazení.

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání,
  • praxe ve vedoucí funkci,
  • praxe v oboru gastronomie nebo v ubytovacích službách výhodou,
  • zkušenost s finančním řízením organizace,
  • znalost systémů řízení a financování veřejných vysokých škol výhodou,
  • schopnost systémově koordinovat činnosti jednotlivých útvarů Kolejí a menz,
  • organizační, řídící a komunikační schopnosti,
  • schopnost samostatného rozhodování, nezávislost, objektivita, pečlivost,
  • morální a občanská bezúhonnost,
  • výborná znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel),
  • znalost práce v systému iFIS, Verso, ISKAM výhodou
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou,
  • předpoklady pro výkon funkce dle zákona č. 451/1991 Sb.

Nabízíme

  • zajímavou práci s možností profesního rozvoje,
  • práci v příjemném kolektivu,
  • perspektivu zaměstnání,
  • zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby
  • u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.

Nástup od: ihned nebo dle dohody.

Pracovní úvazek: úvazek 1,0.

Pracovní poměr: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s šestiměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Mzda: 40 000 – 65 000 Kč dle praxe.

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis, a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením „ředitel/ředitelka KaM“ zasílejte na e-mail: personalnizavináčjcu.cz do 30. 11. 2024.

Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.