Senior PHP vývojář pro vývoj produktu iSSL

Jméno/Firma
YOUR SYSTEM, spol.s r.o.
Pracoviště
Pikrtova 1737/1a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Do našeho vývojového týmu hledáme posilu (senior PHP vývojáře) se znalostí Symfony frameworku, která se bude podílet na vývoji a rozvoji produktu spisové služby.

Co vás čeká

• Implementace nových funkcí pro produkt spisové služby
• Pochopení problému a požadavků
• Návrh technického řešení
• Vývoj v jazyce PHP s využitím frameworku Symfony
• Spolupráce s dalšími členy týmu vývojářů, analytiků, metodiků a DevOps inženýrů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Výborná znalost jazyka PHP 7+ a Symfony
• Zkušenost s realizací vývoje webových aplikací
• Znalost Doctrine a MySQL
• Analytické myšlení
• Práce s GIT, používání git-flow

Výhodou bude, pokud budete umět

• Zkušenost s integrací (SOAP, REST)
• Znalost služeb eGovernment (ISDS, registry)
• Zkušenost práce na OS Linux
• Zkušenost s kontejnerizovanými aplikacemi (Docker) a specifik vývoje CloudNative aplikací
• Znalost nástrojů a produktů společnosti Atlassian pro řízení vývoje (JIRA, Bitbucket)
• Komunikace, spolehlivost, zodpovědnost za delivery
• Pevné nervy :)

Co vám můžeme nabídnout

• Vývoj produktu s moderními technologiemi a architekturou
• Kolektiv fajn lidí, kteří dělají svou práci proto, že je baví a rádi si hledají společnou zábavu i mimo práci.
• Vysokou časovou flexibilitu, možnost práce z domova (hybridní režim), protože naši vývojáři jsou taky hodně času spíš doma.
• Zkrácenou pracovní dobu každý pátek. Pokud máš vše hotové, ve 14 hod. můžeš zaklapnout PC a zahájit víkend :-)
• Práce na HPP nebo na IČO.
• Samozřejmě notebook a ostatní vybavení potřebné pro práci (HPP).
• Zázemí kanceláře v Praze na Pankráci.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, zašli nám svůj profesní životopis, případně i odkaz na GitHub, či jinou formu reference.