OBSLUHA VELÍNU chemického provozu JUNIOR - kariérní růst s náborovým příspěvkem 50000 Kč

Jméno/Firma
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Pracoviště
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Nabízíme

  • práci v jednom z nejdůležitějších průvozů patřících do skupiny společností Spolchemie, která působí na trhu téměř 170 let
  • kariérní růst - na pozici obsluha velínu junior je třeba seznámit se s technologií a výrobním zařízením provozu, což trvá cca 1 rok. Po zvládnutí této pozice může zaměstnanec dále rozvíjet své pracovní schopnosti i na další pozice v rámci provozu např. vedoucí směny, obsluha velínu senior
  • práci na velínu v kolektivu šesti lidí na směně

Pracovní náplň

Obsluha moderního technologického zařízení provozu:

  • elektrolyzéry, filtrace, odparky, kolony, nádrže, čerpadla, vývěvy

Obsluha provádí:

  • pravidelné kontroly aparátů v technologii v řídícím systému
  • odběry vzorků, jednoduché chemické analýzy a mezioperační kontroly
  • menší operátorské zásahy v technologii výroby
  • nastavování tras produktů a surovin chemické povahy v technologii
  • práce na PC a s řídícím systémem DCS z velínu

Práce na 12-ti hodinové směny (ranní, noční dle daného směnového kalendáře)

Požadujeme

Vzdělání:

  • maturita v chemickém či technickém oboru
  • vyučení v chemickém či technickém oboru (strojírenství, elektro, automatizace, CNC atd.,) akceptujeme s předchozí praxí v chemické výrobě
  • vhodné i pro absolventy středních škol

Výraznou ochotu vzdělávat se, učit se novým věcem

  • Ambice k postupu na složitější a zodpovědnější pozice v rámci provozu
  • Dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost
  • Zájem o dlouhodobý pracovní poměr
  • Dobrý zdravotní stav