Cenař/ka, rozpočtář/ka pro zemní práce, demolice

Jméno/Firma
APB - PLZEŇ a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
9. 10. 2024

APB - PLZEŇ a.s. přední dodavatele zemních prací, demolic hledá pro rozšíření stávajícího týmu rozpočtáře/ku se zájmem podílet se na zajímavých stavebních projektech

profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • znalost stavební výkresové dokumentace, analytické a logické myšlení
  • výhodou znalost rozpočtového programu Kros
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • vlastní dopravu do sídla firmy
  • časovou flexibilitu, zodpovědnost
  • dobrá znalost práce na PC

náplň práce:

  • zpracování cenové nabídky
  • příprava rozpočtu materiálu
  • jednání se zákazníkem
  • spolupráce při průběhu realizace díla

nabízíme:

  • stabilní zázemí v ryze české firmě s možností podílet se na zajímavých projektech
  • smlouva na HPP na dobu neurčitou
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné zaškolení
  • podpora profesního a osobního rozvoje,
  • výuka anglického jazyka přímo na pracovišti
  • nadstandardní mzdu odpovídající zkušenostem
  • bonusové odměny, zaměstnanecké výhody
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • závodní stravování

Těšíme se na Vaši žádost. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce a zodpovíme Vaše dotazy. Chcete-li zjistit více o společnosti APB Plzeň, navštivte naše webové stránky www.apb-plzen.cz