SENIOR PROJECT MANAGER

Jméno/Firma
mediaport solutions s.r.o.
Pracoviště
Karolinská 650/1, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace projektových týmů (externí a interní týmy, vývojáři, analytici)
  • Zapojování relevantních stakeholderů pro dosažení cílů projektu
  • Zodpovědnost za dodání projektu ve stanoveném termínu, rozpočtu a kvalitě
  • Zodpovědnost za dodržení termínů a splnění cílů
  • Plánování prací na projektu v dané oblasti, prioritizace aktivit, dohlížení nad jejich realizací
  • Schopnost průběžně optimalizovat plán na základě vzájemných (externích) dependencí
  • Schopnost anticipovat a mitigovat projektová rizika a odstraňovat překážky
  • Schopnost pochopit a vysvětlit základní prvky IT architektury a rozumět IT do úrovně “solution design”.
  • Organizace a vedení všech schůzek týkajících se projektu, udržování aktuálních záznamů o úkolech, rozhodnutích, problémech a rizicích
  • Spolupráce s týmem na vytváření a implementaci digitální strategie banky
  • Finanční řízení, plánování a kontrola čerpání projektového rozpočtu
  • Příprava reportů a prezentací pro management společnosti
  • Zajištění komunikace mezi všemi zúčastněnými stranami a týmy (interní týmy, sponzoři projektu, externí dodavatelé)
  • Prezentace stavu projektu na steering committtee a úrovni “board level” firmy, prezentace velkému počtu lidí v angličtině i češtině.

Požadavky

  • Zkušenosti s řízením implementace digitálních kanálů v bankovním prostředí (zkušenost s řízením dodávek od dodavatele výhodou)
  • Zkušenosti s IT světem, design, development, testing, launch, support
  • Schopnost rychle reagovat na změněné podmínky a přizpůsobit strategie projektů podle aktuálních potřeb a trendů trhu
  • Zkušenost se psaním a porozuměním specifikací/zadáním pro IT, přípravou testovacích scénářů apod.
  • Znalost moderních digitálních technologií a trendů, jako jsou mobilní aplikace, internetové bankovnictví, bezpečnostní aspekty digitálních transakcí atd.
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost efektivně spolupracovat s různými týmy a stakeholdery
  • Zkušenost s datovou migrací výhodou
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Schopnost efektivně prioritizovat a řídit více úkolů současně
  • Analytické schopnosti
  • Velký důraz na detail a organizační schopnosti

O nás

Jsme MediaportSolutions, IT service&development organizace, která implementuje a provozuje bankovní informační systémy pro potřeby finanční skupiny okolo TRINITY BANK (CZ), FCM Bank (Malta) či SAB Finance (CZ).

Kapacity hledáme pro projekt digitalizace banky, jehož úkolem je nasazení sady nových informačních systémů. → www.mediaportsolutions.cz