Vývojář Delphi

Jméno/Firma
Steiner, s.r.o.
Pracoviště
Jevanská 2423/10, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • programování databázových informačních systémů pro zdravotnictví
  • práce s relačními databázemi (Firebird, Oracle, MS SQL)
  • návrhy DB struktur, vývoj aplikační logiky, návrhy a vývoj GUI
  • vytváření programátorské dokumentace

Očekáváme

  • znalost Delphi
  • práce s relačními databázemi SQL, znalost SQL
  • návrhy DB struktur
  • návrhy a vývoj GUI
  • vývoj aplikační logiky
  • znalost objektového programování
  • vítána znalost či zkušenost s XML a web services
  • samostatnost a odpovědnost
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • práce na unikátním projektu s výraznou společenskou hodnotou.
  • zajímavé projekty ve zdravotnictví v ČR i ve světě
  • prostředí stabilní firmy s duší start-upu
  • skvělá parta kolegů
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, firemní notebook, karta MultiSport, firemní akce
  • kanceláře ve Strašnicích v Praze, blízko stanice metra Skalka
  • pružnou pracovní dobu, po zaškolení možnost práce z domova.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši odpověď.