Zástupce vedoucího údržby

Jméno/Firma
Prusa Research a.s.
Pracoviště
Partyzánská 188/7a, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Koho hledáme?

Do našeho týmu údržby hledáme spolehlivého a schopného Zástupce vedoucího údržby, který bude podporovat vedoucího údržby v řízení a koordinaci všech údržbářských činností v našem areálu. Pokud máte technické vzdělání, zkušenosti s údržbou a vedením týmu, rádi vás přivítáme mezi nás!

Co budete dělat:

  • Podporovat vedoucího údržby při vedení a řízení údržbářských činností na svěřeném úseku.
  • Zastupovat vedoucího v době nepřítomnosti jak vůči týmu, tak v komunikaci napříč firmou.
  • Přidělovat úkoly členům týmu a dohlížet na jejich plnění.
  • Řešit agendu v našich interních systémech (ERP, Asana, Jira, Confluence)
  • Spolupracovat na plánování a rozpracování údržbářských úkolů do jednotlivých fází.
  • Kontrolovat pracovní výkon, dodržování BOZP a požární ochrany v rámci týmu.
  • Zajistíte správného fungování technických zařízení, včetně pravidelné údržby a oprav.
  • Samostatně provádět údržbářské a opravárenské práce včetně správy technických zařízení.
  • Řešit ad-hoc úkoly a operativně spolupracovat s vedoucím údržby.
  • Přebírat a předávat informace o údržbě, sledování změn a nových postupů.

Co od vás očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání technického směru (např. stavebnictví, strojírenství, elektrotechnika).
  • Praxe v oblasti údržby, správy budov nebo facility managementu.
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu nebo zástupem vedoucího pozice.
  • Technické znalosti v oblasti údržby a oprav budov a zařízení.
  • Schopnost efektivně organizovat práci a delegovat úkoly.
  • Znalost BOZP a požární ochrany, včetně jejich praktického uplatňování.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Schopnost práce s MS Office a dalšími relevantními nástroji.

Výhodou:

  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
  • Znalost cizího jazyka (např. angličtiny) pro komunikaci s dodavateli.

Co nabízíme?

  • Unikátní firemní kulturu a skvělý kolektiv, který žije 3D tiskem.
  • Stravenky formou stravenkového paušálu (116,-/odpracovaný den).
  • 20 dnů dovolené, 5 dnů zdravotní dovolené, 3 sick days.
  • Přístup do PrusaLabu, toho nejlepšího prostoru pro 3D tisk na světě.
  • Hromadu zaměstnaneckých benefitů - příspěvek na jazykovou výuku, penzijní připojištění, očkování, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvky na dětskou rekreaci, slevy na naše produkty, partnerské slevy ve vybraných e-shopech, masáže, firemní akce, relax zóna, PrusaFit a další.