KOSTRUKTÉR/VÝVOJÁŘ - PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE, MZDA až 60 000 Kč/měsíc, OLOMOUC (m/ž)

Jméno/Firma
TRYSTOM, spol. s r.o.
Pracoviště
Pasteurova 67/15, Olomouc
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
9. 10. 2024

Hledáme vývojového konstruktéra s praxí v oboru průmyslové automatizace, který prahne po různorodosti a unikátnosti vývojových projektů. Pokud máte zkušenosti s vývojem nových technických řešení a lákají vás zajímavé projekty, neváhejte nás kontaktovat.

Pracovní náplň

  • návrh a vývoj nových produktů a technických řešení průmyslové automatizace;
  • spolupráce s obchodním oddělením a zákazníkem v průběhu vývoje nového produktu;
  • poskytování konstrukční podpory oddělení technické přípravy výroby, samotné výrobě dílů a oddělení montáže;
  • odborný dohled při realizaci, ladění a testování zkonstruovaných produktů;
  • zpracování konstrukční dokumentace;
  • řešení technických problémů souvisejících s provozem strojů u zákazníka.

Profil ideálního kandidáta

  • ukončené vysokoškolské vzdělání ve strojírenském oboru;
  • více než 5 let praxe v konstrukci průmyslové automatizace;
  • přehled v oblasti pneumatiky, robotiky;
  • znalost elektrotechniky nebo hydrauliky výhodou;
  • chuť přemýšlet a vytvářet nová řešení a inovace, smysl pro detail;
  • schopnost vymyslet konstrukční řešení s jeho hlavními mechanickými uzly;
  • dovednost zorganizovat si práci tak, aby byl dodržován harmonogram;
  • zkušenost s analýzou a posouzením rizik strojů výhodou;
  • dovednost anglicky odprezentovat řešení a domluvit se na poradách;
  • aktivní používání SolidWorks nebo jiného CAD SW;
  • řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout

  • spolupráci na vývoji výjimečných produktů;
  • po zapracování rozjezd nových projektů;
  • velkou míru samostatnosti, uplatnění vlastních nápadů a invence;
  • férové jednání a skvělý tým, se kterým Vás bude práce bavit;
  • perspektivu stabilního a dlouhodobého zaměstnání;
  • špičkové HW vybavení;
  • mobilní telefon a notebook;
  • mzda až 60 000 Kč;
  • měsíční výkonnostní prémie až 10 % ze mzdy;
  • příspěvek na stravování a další benefity;
  • podporu vzdělávání;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • možnost občasné práce z domova;
  • pramenitou vodu a kávu na pracovišti;
  • vyhrazené parkoviště a kolárnu pro zaměstnance;
  • nástup od ledna 2024.

Zaujala Vás tato příležitost? Neváhejte se nám ozvat a odstartovat novou pracovní éru.

Těšíme se na Váš motivační dopis a životopis.