Fakturant/ka

Jméno/Firma
LUMINEX,společnost s ručením omezeným
Pracoviště
Petra Rezka 1203/10, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Úvodní představení

Jsme rodinná firma, která je na trhu od r. 1991.

Naším hlavním zaměřením je distribuce osvětlení, nábytku a designových doplňků a dekorací do interiérů a exteriérů.

Hledáte práci, kde jsou jasná pravidla, ale zároveň nabízí pestrost? Baví vás pracovat v mladém a spolehlivém týmu? Pokud si zakládáte na důslednosti a spolehlivosti a oceníte práci v pohodlí kanceláře, pak je tato pozice právě pro vás! Připojte se k našemu týmu!

Hledáme posilu do pražského týmu na naší centrále na pozici Fakturant (m/ž). Práce je možná na HPP či poloviční úvazek.

Co získáte:

  • Práci v dynamickém a ambiciózním týmu, který se nebojí výzev a inovací.
  • Možnost aktivně přispívat k rozvoji firmy a mít reálný vliv na její směřování.
  • Pracoviště v prestižní lokalitě přímo v centru Prahy, jen 5 minut chůze od stanice metra Vyšehrad.
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení, doplněné o atraktivní bonusy.
  • Stabilní zázemí prosperující a finančně silné společnosti.
  • Práci na hlavní/poloviční pracovní poměr (HPP) s dlouhodobou perspektivou.

Co vás čeká:

  • Vystavování faktur za naše služby
  • Práce s našimi klienty
  • Práce podle osvědčených postupů s flexibilní pracovní dobou.
  • Plnění různorodých administrativních úkolů, které zajistí hladký chod naší společnosti.

Co nebudete dělat:

  • Zapomínat na různorodost – monotónní a jednotvárná práce u nás nemá místo.
  • Ztrácet se ve složitých a nejasných pracovních postupech.
  • Setkávat se s nestabilitou či nejistotou v zaměstnání – nabízíme dlouhodobou stabilitu.

Koho hledáme:

  • Nadšence s velkou chutí učit se novým věcem, který si zakládá na důslednosti a spolehlivosti. Vaše osobnost a přístup jsou pro nás důležitější než formální znalosti – vše potřebné vás rádi naučíme.
  • Týmového hráče, který se nebojí výzev, s nadšením mění věci k lepšímu a rád pomáhá ostatním.

Co vám nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr (HPP) nebo na živnostenský list (IČO) – podle vaší preference.
  • Stabilní zázemí finančně silné a dynamicky rostoucí společnosti.
  • Možnost flexibilní pracovní docházky, abyste měli více volnosti v organizaci svého času.
  • Notebook a mobilní telefon s možností využití i pro soukromé účely.
  • 25 dní dovolené k odpočinku a regeneraci.
  • Po dohodě možnost využití firemních vozů pro osobní potřeby.
  • Pravidelná školení pro váš profesní růst a rozvoj.
  • Možnost nástupu ihned.

Co potřebujete:

  • Životopis s fotografií
  • Minimální vzdělání: střední škola s maturitou
  • Znalost práce MS Office, MS Excel.
  • Zkušenost s účetním systémem AbraFlexibee je výhodou, nikoli podmínkou.
  • Počítačovou gramotnost a schopnost rychle se orientovat v nových systémech.

Máte zájem?

Zašlete nám svůj životopis spolu s průvodním dopisem, ve kterém nám přiblížíte, co vás motivuje k práci u nás.

Pečlivě posoudíme všechny přihlášky a vybrané kandidáty následně pozveme na osobní pohovor.