Právník - stavební firma

Jméno/Firma
KAMI PROFIT, s.r.o., odštěpný závod
Pracoviště
Nad koupadly 994/4, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Právo
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • komplexní zastřešení právních procesů všech společností v rámci skupiny
  • samostatné zajištění kompletního právního poradenství pro účely obchodních aktivit společnosti a podle interních potřeb zaměstnavatele, jakož i odpovědnost za včasné a řádné vyřízení předložených požadavků
  • poskytování právního poradenství podle potřeb a požadavků ostatním oddělením společnosti - výklad právních předpisů, vypracování právních analýz, stanovisek a doporučení
  • posuzování, připomínkování a vypracovávání smluv a jiných právních dokumentů souvisejících s běžnou podnikatelskou činností společnosti
  • administrativní zpracování agendy
  • evidence, kontrola a archivace dokumentů
  • administrativní zabezpečení plnění zákonných povinností společnosti sledování vývoje legislativy v příslušných oblastech
  • tvorba interní dokumentace a interních předpisů
  • komunikace a styk s orgány veřejné správy a soudy
  • příprava podkladů pro soudní spory a spolupráce s externími advokáty
  • koordinace a pomoc při řízení aktivit a projektů
  • výpomoc při procesních změnách, organizačních změnách a nových aktivitách společnosti
  • dohled nad GDPR
  • plnění dalších povinností vyplývajících z interních předpisů a pokynů nadřízeného

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxe ve stavební společnosti – výhodou
  • znalost obchodního práva
  • znalost stavebního práva, zadávání veřejných zakázek – výhodou
  • anglický jazyk – výhodou
  • komunikační dovednosti
  • důslednost, preciznost
  • analytické myšlení
  • flexibilnost
  • samostatnost, zodpovědnost a diskrétnost
  • Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý

Co vám můžeme nabídnout

  • silné zázemí úspěšné stavební společnosti, která neustále expanduje
  • služební notebook, mobil
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní teambuildingy
  • částečný homoffice
  • práce možná i na 3 dny v týdnu, mzda záleží na zkušenosti a formě úvazku