Finanční analytik (pracoviště Olomouc)

Jméno/Firma
4fin Better together,a.s.
Pracoviště
Hálkova 171/2, Olomouc
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
9. 10. 2024

Chcete s námi budovat úspěšnou stabilní společnost? Přidejte se k nám! Právě hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce a zodpovědnost

  • Úprava/aktualizace výpočtových nástrojů pro odměňování poradců
  • Tvorba sestav pro reporting
  • Správa obchodních a provizních dat
  • Účast na vývoji nových funkcionalit v informačním systému
  • Spolupráce při zpracování provizní uzávěrky včetně reportingu
  • Součinnost s týmem obchodu a controllingu
  • Kontrola správnosti procesu generování odměn
  • Komunikace s finančními poradci

Na této pozici uplatníte

  • Znalost práce na PC, se zaměřením na MS Office, zejména Excel (velmi dobrá znalost)
  • Analytické myšlení
  • Týmového ducha
  • Samostatnost, komunikativnost, aktivní a pozitivní přístup
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • SŠ vzdělání

Může se Vám hodit

  • Základní orientace v programování (např. VBA Excel nebo Power Query)
  • Zkušenost s finančním sektorem (např. bankovnictví, pojišťovnictví apod.)

Můžete se těšit na

  • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • Možnost odborného vzdělávání a osobního rozvoje
  • Možnost protáhnout si tělo při ranní rozcvičce před přestávkou na kávu ????

Co Vám můžeme nabídnout

  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook, mobilní telefon
  • Možnost pružné pracovní doby
  • Čaj a káva na pracovišti zdarma
  • a protože u nás to není jen o práci, můžete se těšit na mnoho příjemných zážitků s kolegy i mimo pracovní dobu v rámci neformálních team-buildingových aktivit
  • Nástup možný ihned

Ale především Vám nabídneme práci na rozvíjejícím se projektu, který nás všechny nadchnul. Pokud chcete být s námi při tom, neváhejte! Šikovní lidé se u nás neztratí.

Pokud Vás pracovní pozice zaujala a rádi byste se o ní dozvěděli více, bližší informace získáte na tel.: +420 603 727 100. V případě, že už rozhodnuti jste a chcete se zúčastnit výběrového řízení, zašlete svůj životopis s motivačním dopisem v českém jazyce.

Těšíme se na Vás!

4fin Better together, a.s.