Referent prodeje

Jméno/Firma
Alváris Profile Systems s.r.o.
Pracoviště
Vratimovská 624/11, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
9. 10. 2024

Baví Vás komunikace s lidmi? Máte dobré organizační schopnosti?

Pak jsme pro Vás tou správnou příležitostí.

Nabízíme:

  • Práce v kolektivu plném srdečných lidí
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky

Pracovní náplň:

  • Vyřizování objednávek zákazníků
  • Telefonické vyjasňování objednávek
  • Administrativa související s odbavením objednávek

Požadujeme:

  • Vzdělání ÚSO s maturitou, technický obor výhodou
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Praxe ve strojírenství nebo obchodní společnosti výhodou
  • Dobrá znalost MS office

Neváhejte a zašlete svůj životopis, motivační dopis a fotografii. Rádi s Vámi probereme možnosti spolupráce.