???? GREAT JOB - INTERNATIONAL BUSINESS MANAGER - INDUSTRIAL SALES (B2B) ????

Jméno/Firma
AMCON Europe s.r.o.
Pracoviště
Za Tratí 207, Chrášťany
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

NÁPLŇ PRÁCE ????

  • Obchodní akvizice, rozvoj a udržování stávajícího portfólia klientů na evropském trhu
  • Příprava a prezentace nabídek projektového řešení na míru klientovi - prodej technického projektu (jde o nabídku řešení – konzultativní typ prodeje)
  • Pomoc se specifikací produktu a jeho vybavení, příprava smluvní dokumentace
  • Udržování a rozšiřování spolupráce a partnerství s evropskými čistírnami odpadních vod, správci vodovodních a kanalizačních sítí, s projektanty a dodavateli technologických řešení v kalovém hospodářství
  • Účast na mezinárodních veletrzích a výstavách
  • Vytváření strategií a plánů prodeje
  • Pravidelné zahraniční služební cesty v rámci Evropy

KOHO HLEDÁME ????

  • 3 a více let praxe v průmyslovém prodeji (B2B), zkušenost v oblasti odpadních vod, výroby nebo chemie výhodou
  • Předchozí zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou
  • Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
  • Znalost anglického a/nebo německého jazyka na pokročilé úrovni
  • Znalost jiného evropského jazyka na pokročilé úrovni výhodou
  • Vášeň pro obchod a prodej (včetně častých služebních cest)
  • Cílevědomost, zodpovědnost a vynikající komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Uživatelská znalost Word, Excel, PowerPoint
  • Aktivní řidič/ka – řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME ????

  • Místo výkonu práce: Praha – západ
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Pravidelné provize na základě Vašich prodejních výsledků, vyplácené hned po úspěšném prodeji
  • Roční bonus na základě finančních výsledků společnosti
  • Odměna při pracovním výročí
  • 25 dnů dovolené za kalendářní rok
  • 3 dny sick days za kalendářní rok
  • Příspěvek na stravenky (99 Kč čistého za odpracovaný den)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (1.000 Kč měsíčně po odpracování 1.roku)
  • Příspěvek společnosti (50 %) na hodiny angličtiny na pracovišti, plně hrazené mezinárodní zkoušky
  • Příspěvek (50 %) na Multisport kartu
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky
  • Občerstvení na pracovišti zdarma, kávovar zdarma
  • Společné firemní akce zpravidla 3x ročně

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi za Váš životopis. Těšíme se na Vás !

Pro výběrové řízení na tuto pozici je AMCON Europe sro, se sídlem Chrášťany 207, PSČ 252 10 Chrášťany, Česká republika, IČ: 248 311 15, jako správce zpracovávat vámi poskytnuté (nebo veřejně získané) osobní údaje. v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.