Manažer konstrukce zakázkové výroby (m/ž)

Jméno/Firma
LAMARK s.r.o.
Pracoviště
Nový Bydžov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Vedení týmu konstruktérů při návrhu a vývoji zakázkové výroby.
  • Zodpovědnost za tvorbu technické dokumentace a kusovníků na základě zákaznických požadavků.
  • Koordinace a kontrola výkresové dokumentace, zahrnující rozměry, tolerance, materiály a povrchové úpravy.
  • Úzká spolupráce s technologickým oddělením při optimalizaci výrobních procesů.
  • Pravidelná komunikace a koordinace s inženýry, technology a výrobními týmy.

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo příbuzném technickém oboru.
  • Zkušenosti s vedením týmu a projektovým řízením v oblasti konstrukce.
  • Výborné technické myšlení, organizační a komunikační dovednosti.
  • Znalost CAD a dalších konstrukčních programů výhodou.
  • Schopnost samostatně řešit problémy a navrhovat inovativní řešení.
  • Zodpovědnost, pečlivost a důraz na detail.

Nabízíme:

  • Práce na HPP.
  • Nástup: možný ihned/dohodou.
  • Místo pracoviště: Nový Bydžov (výrobní závod společnosti LAMARK).
  • Možnost seberealizace, vzdělávání, profesního a osobního rozvoje.
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Příspěvek na obědy, občerstvení na pracovišti.
  • Perspektivní a stabilní práci v rostoucí společnosti.
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí.
  • Sleva na firemní výrobky.
  • Firemní zaměstnanecké akce.

V případě zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií na e-mail.