SENIOR účetní

Jméno/Firma
MagnaPharm CZ s.r.o.
Pracoviště
Karla Engliše 3201/6, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

MagnaPharm CZ s.r.o. je přední farmaceutická společnost, která působí v 17 evropských zemích. Na farmaceutický a retailový trh dodává produkty dermo kosmetiky, OTC i Rx. V České republice a na Slovensku působí již 5 let a jde o rychle rostoucí společnost s komplexním portfoliem a profesionálním týmem.

Momentálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Senior účetní

Pracovní náplň

  • Zpracování a účtování přijatých faktur
  • Účtování interních dokladů
  • Kontrola a účtování vyúčtování zaměstnanců a tuzemských služebních cest
  • Kontrola formální správnosti dokladů
  • Spolupráce při přípravě přiznání k DPH, Kontrolního a Souhrnného hlášení
  • Příprava podkladů pro audit
  • Spolupráce na měsíčních/čtvrtletních/ročních závěrkách
  • Inventarizace účtů
  • Úzká spolupráce s controllingem a dalšími odděleními společnosti
  • Možnost podílet se na nastavování procesů, tvorbě směrnic

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • Znalost podvojného účetnictví a účetních postupů, orientaci v DPH, DPPO
  • Zkušenost na podobné pozici alespoň 5 let
  • MS Office
  • Výhodou je znalost SW Dynamics 365 Business Central, není podmínkou
  • Písemná AJ výhodou
  • Spolehlivý a pečlivý přístup ke svěřené agendě

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamicky rostoucí farmaceutické společnosti
  • Atraktivní mzdu + roční bonus
  • Prostor pro osobní růst, přátelské a neformální prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 25 dní dovolené
  • Kartu Multisport, stravenky a další
  • Hlavní pracovní poměr s nástupem od 1.1.2025