DISPONENT/KA s AJ - Vyškovsko

Jméno/Firma
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
9. 10. 2024

Vyhovuje Vám práce v týmu a přesto jste schopný/á se samostatně rozhodnout? Nebojíte se komunikace s dodavateli?

Motivuje Vás zvládnutí každodenní operativy při zajišťování materiálu do výroby? Rád/a byste uplatnil/a své znalosti a zkušenosti v moderním a čistém výrobním provozu u zaměstnavatele, pro kterého je důležitý rozvoj a spokojenost jeho zaměstnanců? Pak by Vás mohla zaujmout tato pracovní nabídka

Pro našeho klienta - zahraniční výrobní společnost hledáme pro závod na Vyškovsku kandidáta/tku na pozici:

 DISPONENT/KA s AJ

Pracovní náplň:

  • koordinace včasných a řádných dodávek materiálu do výroby
  • častá komunikace se zákazníky a dodavateli v AJ
  • účast na kontinuálním zlepšování procesů, práce se systémem SAP
  • denní práce v zákaznických portálech
  • optimalizace skladových zásob

Požadujeme:

  • zkušenosti z oblasti logistiky, komunikace se zákazníky/dodavateli v zahraničí
  • samostatnost a proaktivní přístup
  • dobré analytické a komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • schopnost dorozumět anglicky
  • znalost SAPu je velkou výhodou

Nabízíme:

  • stabilní pracovní místo v zázemí prosperující zahraniční společnosti
  • kvalitní mzdové ohodnocení + 13.plat
  • možnost odborného a osobního rozvoje v přátelském a vstřícném pracovním kolektivu
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • stravenky, penzijní připojištění, jazykové kurzy, příspěvek na dopravu a na volnočasové aktivity
  • akce i pro rodinné příslušníky
  • týden dovolené navíc

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT případně nás kontaktujte na mobil : 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.