MISTR KUCHAŘ (m/ž) pro severní, střední a východní Čechy

Jméno/Firma
NSG MORISON
Pracoviště
Na vinobraní 1792/55, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Máte jedinečnou příležitost rozšířit řady profesionálních kuchařů a kuchařek renomované společnosti INTERGAST PRODUKT s.r.o.! Hledáme totiž dynamického MISTRA KUCHAŘE (m/ž), který bude poskytovat odborné poradenství a kulinářskou podporu klientům.

Oceníte, že:

  • Každý den bude jiný: čeká vás kombinace práce v kanceláři a v terénu.
  • Spojíte vášeň pro gastronomii s cestováním: 90 % pracovního času budete trávit u klientů ve středních, severních a východních Čechách, zázemí budete mít v showroomu v Praze či Vrchlabí.
  • Komunikujete s lidmi a pořádáte školení: nebojíte se vystupovat před lidmi a předávat své znalosti dál.
  • Budete lídrem kulinářských trendů: budete organizovat kuchařské workshopy a školení s profesionálními technologiemi.

Co Vás čeká:

  • poskytování odborného poradenství a kulinářské podpory profesionálním kuchařům
  • organizace a odborné provedení kuchařských školení
  • organizace a realizování Živých Vaření s využitím profesionálních technologii
  • podpora prodeje INTERGAST profi technologií
  • péče o zákazníky a zvyšování jejich spokojenosti
  • zázemí budete mít v showroomu v Praze či Vrchlabí, 90 % Vašeho času strávíte v terénu (střední, severní a východní Čechy)

Ideální kandidát/ka má:

  • praxi v oboru (zkušenosti na pozici šéfkuchař min. 3 roky)
  • reprezentativní vystupování a chuť pracovat v týmu profesionálů
  • chuť předvádět profesionální kuchařské technologie a učit zákazníky, jak je využívat v praxi
  • řidičský průkaz sk B a ochotu často cestovat v rámci ČR
  • uživatelskou znalost práce na PC/tabletu
  • otevřenou a přátelskou povahu
  • aktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost

Výhodou je:

  • vyučení v oboru kuchař nebo absolvování střední hotelové školy
  • zahraniční stáž v oboru
  • angličtina na komunikativní úrovni

Proč právě k nám:

  • služební automobil a mobilní telefon včetně dat i k soukromému užívání
  • flexibilní pracovní dobu
  • profesní růst u nejlepší gastronomické firmy
  • práci na pracovní smlouvu na dobu neurčitou (plný úvazek) nebo na IČ
  • možnost 13. platu v závislosti na výsledcích práce
  • příspěvek zaměstnavatele na stravné
  • zázemí malé stabilní společnosti a přátelský kolektiv
  • spravedlivé ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu a kvalitě odvedené práce
  • důkladné zaškolení v předvádění gastro produktů
  • perspektivu a podporu rozvoje
  • nástup ihned nebo dle dohody