Regionální manažer personální agentury

Jméno/Firma
AWA Partners a.s.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Jste leader, který umí vést tým, zvládá komunikaci se zákazníky a zároveň vidí nové příležitosti? AWA Partners a.s. rozšiřuje svůj tým a hledá Regionálního manažera s místem výkonu práce v Praze a s výjezdy do Olomouckého‚ Zlínského, Jihomoravského kraje a na Vysočinu.

Co vás čeká?

  • Výzvy a rozmanitost – Každý den přináší nové příležitosti. Budete řídit celý region, pečovat o zakázky, komunikovat s klienty a rozvíjet jejich potenciál.
  • Budování týmu – Jako lídr povedete tým koordinátorů, budete je podporovat, školit a motivovat k nejlepším výkonům.
  • Obchodní činnost – Budete se aktivně podílet na vyhledávání nových zakázek.
  • Růst a rozvoj – S naší podporou se budete moci neustále zlepšovat. Naše dynamické prostředí vám otevře dveře k novým kariérním příležitostem.
  • Finanční odpovědnost a strategické řízení – Kromě řízení lidí budete zodpovědní za rozpočet regionu, optimalizaci nákladů a hledání cest, jak zvýšit ziskovost.

Co nabízíme?

  • Motivační ohodnocení – Atraktivní mzdový systém s pohyblivou složkou v závislosti na plnění stanovených cílů
  • Svoboda a důvěra – Budete mít plnou zodpovědnost za region a volné ruce při řízení týmu i zakázek.
  • Práce, která má smysl – Přímý vliv na růst a úspěch regionu, kde budete klíčovým článkem naší společnosti.
  • Pravidelné výjezdy – Čekají vás pravidelné pracovní cesty do regionů, které vám umožní poznat různé lokality a být stále v terénu.

Ideální kandidát:

  • Máte zkušenosti s vedením týmu a řízením projektů nebo regionálních zakázek.
  • Baví vás komunikace s lidmi a řešení situací s orientací na zákazníka.
  • Umíte plánovat a držet se finančních cílů – jste výsledkově orientovaní.
  • Jste ochotni cestovat a máte řidičský průkaz (nutné pro návštěvy v regionech).
  • Znalost ukrajinského / ruského jazyka výhodou

Přidejte se k nám!

Pokud jste ambiciózní, plní energie a hledáte práci, kde můžete opravdu něco dokázat, pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu! Čeká vás dynamické prostředí, kde můžete růst spolu s námi!