Manažer kontroly kvality (QC)

Jméno/Firma
Cayman Pharma s.r.o.
Pracoviště
Práce 657, Neratovice
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • Řízení útvaru kontroly jakosti dle principů IMS a SVP (8 specialistů a 7 laborantek)
  • Zajištění chodu oddělení
  • Zajištění výstupní a mezioperační analytické kontroly výrobků, surovin a meziproduktů
  • Zajištění validací analytických metod
  • Aktualizace a optimalizace standardních operačních postupů
  • Vyšetřování odchylek, účast na změnových řízeních
  • Zajištění správy používaných softwarů, informační sítě a jejich validace
  • Aktivní účast na interních a externích auditech
  • Aktivní spolupráce s výrobním úsekem, oddělením výzkumu a vývoje, IT oddělením
  • Sledování a aplikace světových trendů, zajišťování rozvoje pracovníků i vybavení laboratoře
  • Komunikace se zákazníky

Profil kandidáta:

  • VŠ chemického/farmaceutického zaměření, případně odpovídající praxe
  • Manažerské schopnosti, praxe v řízení lidí
  • Znalost zásad IMS a SVP
  • Výborná znalost AJ (psaná i mluvená forma)
  • Komunikační dovednosti – pro účely auditů, školení
  • Důslednost při řešení problémů, organizační dovednosti a plánování, odolnost vůči stresu, schopnost poskytnout zpětnou vazbu
  • Zodpovědná a vyzrálá osobnost s pozitivním přístupem k práci, která je schopná výborně komunikovat a spolupracovat s kolegy v týmu

Co nabízíme:

  • Zaškolení a plnou podporu během adaptace
  • Možnost stálého profesního a osobního rozvoje
  • Zajímavou práci v moderních laboratořích
  • Podílení se na inovacích a projektech
  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova
  • Školení a konference v České republice i v zahraničí

Benefity:

  • 6 týdnů dovolené
  • Systém manažerských odměn
  • Zkrácená pružná pracovní doba (7,5 hodiny)
  • Možnost práce z domova
  • Licence na on-line vzdělávání Seduo.cz
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Rádi o Vás uslyšíme! Napište nám v češtině i angličtině, jaké máte zkušenosti a proč Vás pozice zaujala.