Výkonný ředitel / Managing Director

Jméno/Firma
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pro našeho významného klienta, dynamicky rostoucí společnost z oblasti FMCG (výroba a distribuce doplňků stravy) s ročním obratem 1,5 miliardy Kč, hledáme vhodného kandidáta na pozici Výkonný ředitel / Managing Director, který bude zajišťovat provoz společnostiúzce spolupracovat s jejím majitelem. Místo výkonu práce se nachází ve Středočeském kraji.

Náplň práce:

  • Kompletní zodpovědnost za řízení jednotlivých oddělení společnosti.
  • Vedení týmu manažerů jednotlivých oddělení.
  • Nastavení a plnění krátkodobých a dlouhodobých cílů v souladu s vizí firmy.
  • Nastavování procesů a postupů pro zlepšení efektivity a produktivity, zajištění efektivního fungování všech oddělení.
  • Odpovědnost za provozní rozpočet a kontrolu nákladů.
  • Monitoring klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI) a implementace opatření pro jejich zlepšení.
  • Zajištění souladu s legislativními požadavkystandardy kvality.
  • Zajištění inovacíudržení konkurenční výhody na trhu.

Váš profil:

  • Prokazatelné zkušenosti na vedoucí pozici v FMCG.
  • Silné manažerské schopnosti s orientací na výsledky a řízení lidí.
  • Zkušenosti s nastavováním a optimalizací provozních procesů.
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 slovem i písmem.
  • Vynikající organizační dovednosti, vysoká odolnost vůči zátěži.
  • Schopnost analyzovat data, vyhodnocovat výsledky a přijímat rozhodnutí.

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na strategickém směřování úspěšné a rostoucí společnosti.
  • Konkurenceschopné mzdové ohodnocení s bonusovou složkou.
  • Zajímavé benefity a služební automobil i k soukromým účelům.
  • Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu.
  • Přátelský pracovní kolektivpříjemné pracovní prostředí (nové moderní kanceláře).

Pokud máte zkušenosti z FMCG, chuť řídit provoz a přispět k dalšímu růstu firmy, zašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis!