Referent plánování a řízení výroby (Praha 8, velkorysý balíček benefitů!)

Jméno/Firma
CentralWork s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
9. 10. 2024

Máte zkušenosti v oblasti plánování výroby a hledáte novou výzvu? Přijmeme komunikativního kolegu na pozici referenta. Těšíme se na Vaše životopisy!

Náplň práce:

  • plánování v oblasti mechanické a elektro výroby
  • zpracování interních objednávek
  • vystavování výrobních příkazů
  • úzká spolupráce s výrobním a logistickým oddělením
  • tvorba kalkulací
  • kontrola termínů výroby
  • tvorba podkladů pro vyhodnocení nedokončené výroby

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)
  • praxe s plánováním výroby
  • znalost práce v MS Office, orientace v informačních systémech výhodou
  • komunikativnost
  • pečlivost, samostatnost
  • schopnost týmové práce

Benefity:

  • stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • přátelský tým, osobní přístup
  • firemní notebook a telefon i k soukromým účelům
  • po dohodě možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené, 13. plat
  • Cafeterie, stravenky, jazykové kurzy
  • příspěvek na Multisport kartu
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • firemní akce