Projektový manažer - stavebnictví, interiéry

Jméno/Firma
DARA interier s.r.o.
Pracoviště
U Vlečky 678, Modřice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
9. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání (stavební směr, technický design, nábytkářství, architektura)
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování
- technickou zdatnost, smysl pro detail
- praxe v příbuzném oboru výhodou
- aktivní znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD - výhodou)
- energického a optimistického člověka
- ŘP sk. B

Nabízíme

- zajímavou, různorodou práci v příjemném kolektivu
- podílení se na špičkových realizací staveb, interiérů a wellness
- výhodné platové podmínky + prémie

Náplň práce

- dohled a koordinace při realizaci projektu
- komunikace a plánování s jednotlivými řemesly
- tvorba cenových nabídek
- ekonomický dohled nad projektem
- zpracování technických podkladů (výkresy) k zakázkám - není podmínkou
- komunikace s klienty

www.dara-design.cz