Referent/ka obchodního oddělení

Jméno/Firma
URC Systems, spol. s r.o.
Pracoviště
Pražákova 257/49, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

Prestižní a mezinárodně úspěšná společnost orientovaná na bezpečnostní problematiku nabízí novou pozici ve své provozovně v Brně

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ekonomický nebo technický směr výhodou
  • Praxi v oboru – min 2 roky
  • Pokročilá angličtina B2 (slovem, písmem)
  • Řidičský průkaz sk. B. - aktivní řidič
  • Velmi dobré analytické schopnosti, trpělivost a smysl pro detail

Náplň práce:

  • Podpora obchodního ředitele (OŘ) a obchodních manažerů (OM)
  • Tvorba obchodních nabídek standardních produktů (v angličtině a v češtině)
  • Pravidelná kontrola e-tržišť veřejných zakázek
  • Management kvalifikačních předpokladů a veřejných zakázek (v češtině a v angličtině)
  • Příprava finančních plánů obch. případů vyplývajících ze zadávací dokumentace
  • Spolupráce s finančním ředitelem a zástupci odd. "Trade finance"
  • Správa CRM

Výhodou je:

  • Technická nebo ekonomická orientace uchazeče

Nabízíme:

  • Práce na HPP v prosperující české firmy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Benefitní karta – příspěvek 700,- měsíčně
  • 2 „sick days“
  • 25 dní dovolené ročně
  • Firemní parkoviště pro soukromá vozidla