Dispečer depo Nehvizdy

Jméno/Firma
Zásilkovna s.r.o.
Pracoviště
Okružní 1118, Nehvizdy
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Cestovní ruch a ubytování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

Každá zásilka má svůj příběh. Chceš se stát tím, kdo koordinuje jejich cesty? Skvěle, právě hledáme dispečera na depo v Nehvizdech u Prahy.

Náplň práce

  • správa regionální sítě tras pro doručování zásilek
  • práce v interních systémech a samozřejmě v MS Office, uvítáme pokročilejší znalost
  • hodně komunikace, spolupracuješ s mnoha subjekty a musíš se s nimi domluvit
  • kontroly, kontroly, kontroly: 3K
  • zásilek – jsou-li přijaté dle plánu, zpracované, dobře naložené
  • řidičů – dochvilnost na trasách
  • doběrečného – ano, čeká tě i manipulace s penězi
  • a nakonec vše vyreportuješ

Požadujeme

  • komunikativní osobnost s dobrou češtinou
  • orientaci v MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost zorientovat se a umět si poradit
  • 2směnný provoz (ale volné víkendy)

Nabízíme

  • stravenky 130Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stabilní zaměstnání na HPP – plný úvazek
  • smlouva na dobu určitou 1 rok, pak možnost prodloužení na neurčito
  • možnost si posílat zásilky přes nás za zvýhodněné ceny
  • možnost kariérního růstu
  • nástup možný ihned

Jestli jsme Tě zaujali, neboj se poslat svůj životopis. Rádi se s Tebou potkáme osobně.