Vedoucí oddělení povolování staveb.

Jméno/Firma
Městská část Praha 5
Pracoviště
náměstí 14. října 1381/4, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

Stručná náplň práce:

· výkon stavebního úřadu v plném rozsahu,

· řízení, koordinace a kontrola činnost oddělení povolování staveb.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadované vzdělání:

· vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu

Požadovaný obor, zaměření:

· stavební nebo obdobné technické zaměření v oboru požadované práce.

Další požadavky:

Orientace v obecných právních předpisech, zejména znalost:

· zákona č. 131/2000 Sb., o hl. m. Praze, ve znění pozdějších předpisů,

· zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů,

· zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění,

· zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (nutno pro zpracování podání učiněných do 30.06.2024),

· zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy, ve znění pozdějších předpisů,

· zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů,

· zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů.

Znalost prováděcích vyhlášek ke stavebnímu zákonu v aktuálním znění a znalost územního plánu sídelního útvaru hl.m. Prahy.

Výhodou bude, pokud budete umět

Vítány:

· zkouška zvláštní odborné způsobilosti v oboru požadované práce,

· praxe v oblasti veřejné správy a samosprávy,

· praxe na vedoucí pozici,

· znalost a praxe práce s IS Ginis nebo v systémech obdobných, IS MISYS a VITA,

· uživatelská znalost Word, Excel, Outlook, internet.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zajímavé platové ohodnocení: 11. platová třída v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platový stupeň vždy dle předchozí započitatelné praxe.

Možnost přiznání osobního příplatku dle schopností, výkonu a aktivit s ohledem na vnitřní předpis. Mimořádné čtvrtletní odměny jsou poskytovány podle dosažených pracovních výsledků.

Nabízíme tyto benefity:

pružná pracovní doba,
5 týdnů dovolené + 5 dnů sick days,
karta MultiSport,
příspěvek na penzijní připojištění,
stravenky v hodnotě 130,-Kč,
příspěvek na sociální výpomoc,
podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace,
práci v profesionálním kolektivu v příjemném pracovní prostředí,
výhodnou polohu pracoviště v centru hlavního města Prahy.