CHCEŠ SE STÁT FLOTILOVÝM KURÝREM WOLTU ?!

Jméno/Firma
My doručujeme CZ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracovní nabídka

Přidej se desítkám spokojených kurýrů.

NABÍZÍME TI NEJRYCHLEJŠÍ ZPRACOVÁNÍ REGISTRACE!

- Přidej se k oficiálnímu a ověřenému partnerovi WOLTU na Slovensku a v Česku, který ti nabízí nejrychlejší zpracování registrace do 5 sekund, vysoké výdělky, skvělé benefity a férový přístup

REGISTRUJ SE NA —— MYDORUCUJEME.CZ

- Nemusíš nám psát (z důvodu vysokého zájmu na email neodpovidáme) tel. č. 736688611

- Nemusíš se bát, po registraci, ti obratem přijdou všechny potřebné informace a postup na email

- Začít můžeš do pár dní

VÍCE INFO?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

Pracuješ s mobilní aplikací, kde vyřizuješ objenávky, které ti chodí automaticky. Objednávky jednoduše vyzdvihuješ z restaurací a doručuješ zákazníkům. Za každou dokončenou objednávku je ti připsán výdělek do app a ty tak máš skvělý přehled.

PROČ SE STÁT KURÍREM?

- Vydělávej v průměru nad 250 Kč/h

- Dostávej výplaty každé dva týdny

- Pracuj kdy a kolik chceš

- Rozvážej na prostředku, jakém chceš - auto, skútr, kolo, koloběžka

CO POŽADUJEME?

- Věk minimálně 16r

- Vlastní nebo půjčený dopravní prostředek - auto, skútr, kolo, koloběžka

- Smartphone (IOS/ Android) a mobilní data (pro práci s app)

MÍSTO PRÁCE:

Brno
Prague
Liberec
Kladno
Ostrava
Pilsen
Pardubice
Jablonec nad Nisou
Hradec Kralove
Teplice
Karlovy Vary
Opava
Jihlava
Zlin
Tabor
Mlada Boleslav
Ceske Budejovice
Olomouc
Frydek-Mistek
Jesenice-Pruhonice
Usti nad Labem
Kolin
Most
Pribram
Prostějov
Havirov
Chomutov
Ceská Lipa
Trebic
Beroun
Chrudim
Brandys n.L. a S.Boleslav
Karvina
Prerov
Pisek
Znojmo
Jindrichuv Hradec
Decin
Cheb
Ricany

- Nemusíš nám volat (z důvodu vysokého zájmu na tel. neodpovídáme)

Ви з України?

Мы рады принять вас, будь ласка, зареєструйтесь на mydorucujeme.cz

Flotila mydorucujeme

práce, brigáda, kurír