Inženýr pro systém řízení kvality M/Ž

Jméno/Firma
Gestamp
Pracoviště
Velemyšleves
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
10. 10. 2024

Říká vám něco ISO a IATF? Dává vám smysl, když má dokumentace řád a pořádek. Máte zkušenosti v vedením auditů?

Pak hledáme právě vás.

Co Vás čeká:

  • Zajištění, udržování a rozvíjení Systému kvality (dle ISO 9001 + IATF 16949) v závislosti na standardech.
  • Řízení certifikačních, zákaznických a interních auditů spolu s nápravnými opatřeními v případě nutnosti.
  • Zapojení do procesu dosahování cílů v oblasti kvality - řešení problémů a průběžné zlepšování.
  • Podpora výrobní i zákaznické kvality.
  • Zajištění a udržování systému dokumentace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Výhodou jsou víceleté zkušenosti s prováděním auditů a řízením dokumentů uvnitř informačního systému v mezinárodní výrobní společnosti.
  • Znalost směrnic IATF 16949 a ISO 9001, VDA 6.3 a 6.5, FMEA, SPC, IMDS.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka a českého jazyka.
  • Tvůrčí dovednost, schopnost interpretovat a flexibilně reagovat na dynamické změny v požadavcích zákazníků, jejich zapracování do stávajícího systému kvality.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 13.plat
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Cafeterii
  • Plně dotované stravné
  • Další firemní benefity
  • Firemní akce